Сентябрь 11, 2016

Посвята в студенти – 2016

Шановне студентство!
Кожного року наша дружня університетська родина поповнюється молодими юними колегами, які мріють, як і ми з вами, стати лікарями! Пройшовши ЗНО, приймальну комісію, не зовсім безтурботне літо з безсонними ночами очікувань, цілих 5 потоків факультету «Медицина», а також групи медичних реабілітологів и уход за инвалидами, стоматологів та фармацевтів вишикувались вздовж нашої центральної алеї в очікуванні посвяти в студенти-медики. Впевнена, ця мить для кожного з нас була дуже символічною та хвилюючою, неможливо не загадати її без посмішки, правда ж?

В кожного з нас свої спогади про посвяту, але хотілося б повести Вас, дорогі читачі, на цій першій сторінці лабіринтами спогадів цьогорічних першокурсників. Які емоції переповнювали їх, наших юних колег? Тож давайте на хвилинку перенесемося у 1 вересня 2016 року та поспостерігаємо…

12

Якщо ти це читаєш, то ти напевно вже … студент ВНМУ. З чим я тебе щиро вітаю!
Ну ось настала мить коли рубікон безвороття вже пройдено, і вся твоя родина з захопленням і гордістю проводжає свого майбутнього лікаря (фармацевта, стоматолога) у світ медицини. Майбутнє надзвичайно складне й відповідальне…
Якщо оглянутися місяцем раніше, я навіть не до кінця усвідомлював, що нарешті моя мрія здійснилася. Коли привозив документи, то ще був у такому-собі трансі. Пам’ятаєте те відчуття, як вперше переступили поріг Морфологічного корпусу? Коли адреналін в крові змушує серце битись швидше? Тоді жодні папери, будь-які інші справи не здатні були відбити увагу від, хоч і бронзового – але по-людському суворого, погляду Пирогова у холі.
І вже 31-го серпня ейфорія прийшла на зміну невпевненості і апатії. Та й навіть погляд Миколи Івановича вже здається привітнішим. Дитячі ігри в лікаря почали набувати сенс віщого знамення. Хоч мозок ще не повністю усвідомлює всю покладену на нього відповідальність, але весь організм занурюється у таке солодке відчуття маленької перемоги.
Вже з першої хвилини урочистостей ми всі стаємо картинками в калейдоскопі традицій. Де ще зі вступом вас привітає сам Гіппократ в супроводі чарівних німф? На мою думку, тільки студент-медик здатен в день посвяти відчути цей неповторний дух братерства. Той момент, коли він зробив свій перший крок по дорозі таких титанів науки як Заболотний та Амосов…

112
Нерви напружені і, здається, все місто вичікує моменту, коли першокурсникам можна буде вперше одягнути білий халат. Після проголошення роками незмінної клятви ми з честю вступаємо в медичну сім’ю, обіцяючи присвятити своє життя служінню людству, продовжуючи справу вчителів та відомих корифеїв медичної науки. І лише після цього майбутні медики одягають свій власний символ чистоти і благородства. Адже для кожного з нас це не просто уніформа. Це своєрідний оберіг, який треба пронести через все життя, не заплямувавши.
Олег Ефименко, студент 1 курсу 11б групи медичного факультету

Посвята2

Цьогорічний перший курс вражає своєю масштабністю. Наш університет щороку продовжує займати перше місце серед інших медичних вузів України за рейтингом подачі заяв абсолютно на всі факультети. Географія першокурсників охоплює всі області нашої країни. ВНМУ – найпопулярніший та найперспективніший медичний вуз! Першокурсники, пишайтеся, що саме Ви творите історію цього університету!
Посвята цього року була і справді особливою. Вельмишановний ректор Василь Максимович Мороз з гордістю нагороджував найкращих студентів нашого вузу у різних галузях. Ми з вами познайомилися з найуспішнішими науковцями, волонтерами, спортсменами, фотографами, художньою самодіяльністю. Впевнена, що для першого курсу це стало серйозною мотивацією опинитися наступного року на місці таких активістів. Головне – повірити в себе, тоді і всі повірять у Вас!

Посвята3

Посвята 3

Шановні першокурсники! Весь колектив студентської ради щиро вітає Вас зі вступом! Знайдіть себе! Проявіть себе!
Студентське самоврядування чекає саме на Вас!

Чвертневич Мар’яна, голова студентського самоврядування, студентка 5 курсу 10б групи.

Пожалуйста, оставьте свои комментарии

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *