L0EWEDE_VTM

Нещодавно на теренах нашого університету відбулися вибори до Секретаріату студентської ради. На даний час студентське самоврядування набуває значної популярності у вищих навчальних закладах та є обов’язковою невід’ємною частиною студентства. Воно є формою самоорганізації студентів, самостійною громадською діяльністю, механізмом представництва й відстоювання своїх прав і, найголовніше, можливістю самореалізації студента як відкритої, цілеспрямованої та освіченої особистості.

Метою студентського самоврядування є, в першу чергу, забезпечення злагодженої роботи і конструктивного діалогу між студентством і адміністрацією, захист прав та інтересів студентів, проведення різного роду заходів, що сприятимуть різнобічному розвитку студента як особистості, формуванню у нього стійкої громадської позиції, спрямовання на покращення навчально-виховного процесу, побуту в гуртожитках, вирішення соціально-економічних проблем тощо.

qjbwQ1ruj14

У ВНМУ студентське самоврядування складається із керівних органів:

• Секретаріату студентської ради
  • Комітетів самоврядування

Робота студентської ради полягає у проведенні засідань та конференцій  для вирішення та обговорення проблемних питань, де можуть бути присутніми всі бажаючі студенти.  Секретаріат є виконавчим органом студентської ради, керівником котрого є голова студентської ради. За допомогою виборів було встановлено склад секретаріату:

• голова студентської ради — Чвертневич Мар’яна Іванівна
  • заступники голови (у кількості до 2) — Нетребін Леонтій Іванович та Громовий Олександр Васильович
  • секретар — Дяченко Світлана Вільгельмівна
  • делегат від старост потоків — Трофімчук Тетяна Ігорівна
  • делегат від СНТ — Секрет Тетяна Вікторівна
  • делегат від голів студентських рад гуртожитків — Чапляк Андрій Павлович
  • делегат від колективів художньої самодіяльності — Ніколайчук Софія Василівна
  • делегат від студентської профспілки — Ковтун Олег Олегович
  • делегат від капітанів спортивних команд — Єремеєв Тарас Володимирович
  • делегат від локального комітету UMSA-PirogovДорожинська Вікторія Юріївна

Також у дійсному складі секретаріату від медичного факультету №2 додатково делегований — Струтинська Анастасія Андріївна, від стоматологічного факультету — Тодорюк Андрій Васильович, від фармацевтичного факультету — Стукаленко Ірина Олександрівна.

Також було  створено ряд комітеті для кращої роботи самоврядування та у складі котрих студент може реалізувати себе:

• Комітет з волонтерства і доброчинності — займається волонтерською допомогою тим чи іншим медичним центрам, дитячим будинкам, сиротинцям, тощо.
  • Комітет з культурно-масової роботи – займається проведенням різноманітних масових культурних та розважальних заходів.
  • Інтелектуальний клуб – займається організацією інтелектуальних ігор, що сприяють формуванню певних психологічних та розумових якостей, важливих в діяльності лікаря.
  • Група по роботі з гуртожитками – проводить регулярні перевірки та рейди, забезпечуючи нормальні умови для проживання студентів та врахування побажань студентів стосовно умов проживання;
  • Комітет зв’язку з громадськістю – інформує студентство про головні події, які відбуваються в університеті.
  • Комітет з проектної діяльності – координація та реалізація проектів самоврядування.
  • Комітет міжнародної інтеграції — налагоджує зв’язки із закордонними організаціями та ВНЗ, популяризує міжнародні обміни серед студентства.
  • Статико-аналітичний комітет – статистичний облік та аналіз діяльності і співпраці зі студентами різних підрозділів ВНМУ.

1MGr2HVniYk

Делегати нашого університету входять до складу органів студентського самоврядування вищого порядку, таких як: Всеукраїнська Студентська Рада (http://vsr.com.ua/), Рада Студентського Самоврядування при МОЗ України (http://vk.com/rssmozu), а також Координаційно-консультативна рада при голові обласної ради Вінницької області (http://vk.com/club38863091).